728x90 AdSpace

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2019

    Αποτελέσματα ποδοσφαιρικών αγώνων Αργολίδας σε Α1 ΚΑΙ Α2 κατηγορία

    Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας στις κατηγορίες της Α1 και Α2 που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο και την Κυριακή 19/20 Οκτωβρίου και τα πλήρη αποτελέσματα είναι τα εξής:

    Α1 Κατηγορία
    (5η αγωνιστική)
    1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
    Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ. 3-1
    2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ
    Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π. 2-0
    3. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ. 0-5
    4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
    Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α. 4-2
    5. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΣΠΕΤΣΩΝ
    Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π. 1-3
    6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ 0-0
    Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α. 0-0
    7. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
    Μανούχος Ε., Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ. 0-2

    Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
    (1η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
    ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
    Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι. 3-3
    9Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
    Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β. 3-1
    ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Αθανασόπουλος Β., Αντωνόπουλος Σ., Δημητρόπουλος Π. 1-0
    ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΛΥΡΚΕΙΑΣ
    Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Κυριακίδης Χ. 1-2
    ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ
    Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ. 2-1

    Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
    (1η αγωνιστική)
    Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
    Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ. 4-5
    Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
    Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α. 0-2
    ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ Ν.ΚΙΟΥ
    Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Πρέσβελου Γ. 3-1
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
    Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι. 5-0
    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
    Αντωνόπουλος Σ., Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π.

    Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
    (1η αγωνιστική)
    ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
    Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ. 1-2
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
    Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι. 3-3
    ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
    Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Μελέτης Α. 0-0

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Αποτελέσματα ποδοσφαιρικών αγώνων Αργολίδας σε Α1 ΚΑΙ Α2 κατηγορία Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυριου
    Scroll to Top