728x90 AdSpace

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Τετάρτη, 6 Ιουνίου 2018

    Βραβεύσεις μαθητών της Αργολίδας από την Μαθηματική Εταιρεία στο Fotonio Events & More

    Το Παράρτημα Αργολίδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές του νομού που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς κατά το σχολικό έτος 2017-2018. Η εκδήλωση θα γίνει το Σάββατο 9 Ιουνίου , στις 6:30 μ.μ. στο Fotonio Events & More (Μεγαλόφωνο Άριας
    Ναυπλίου).
    Οι μαθητές Ε' και ΣΤ' τάξης που διακρίθηκαν και θα βραβευθούν στον 12ο Διαγωνισμό “Παιχνίδι και Μαθηματικά” της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας:
    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΔΙΔΥΜΩΝ

    ΒΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

    ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ε1 6ου ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

    ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ ΑΝΥΦΙΟΥ

    ΓΚΟΛΕΜΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΔΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΙΝΑΧΟΥ

    ΔΑΜΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤ 7ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΣΤΙ δ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ

    ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

    ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε1 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΖΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

    ΖΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΗΛΙΑ ΝΑΤΑΣΑ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ1 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

    ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

    ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

    ΚΑΡΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ

    ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΙΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε 7ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΙΝΑΧΟΥΑ

    ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ

    ΚΟΛΟΡΙΖΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤ1 5ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΚΟΜΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ε1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ

    ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

    ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 5ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ

    ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε 6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

    ΜΑΝΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΓΚΥ ΣΤ2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

    ΜΑΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ Ε1 2ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

    ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΜΠΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 4ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΜΩΥΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 5ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΔΩΡΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΠΑΡΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ2 4ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΠΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑΛΕΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε1 4ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΠΙΕΤΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ ΔΙΔΥΜΩΝ

    ΠΙΡΕ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

    ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥΑ

    ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΡΑΝΙΑ Ε2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

    ΡΕΝΤΑ ΖΕΤΑ Ε ΑΝΥΦΙΟΥ

    ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

    ΡΩΖΟΥ ΖΩΡΑ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

    ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ

    ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

    ΣΚΛΗΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΣΚΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ

    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ

    ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 6ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΦΛΕΒΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤ2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

    ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΓΟΥΣ

    ΧΑΣΑΠΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Ε2 ΙΝΑΧΟΥ

    ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΝΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ



    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Βραβεύσεις μαθητών της Αργολίδας από την Μαθηματική Εταιρεία στο Fotonio Events & More Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top