728x90 AdSpace

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Παρασκευή, 4 Μαΐου 2018

    Στην δημοσιότητα τα ονόματα όλων των υποψηφίων της Νέας Δημοκρατίας σε όλη την Αργολίδα


    Στην δημοσιοποίηση των ονομάτων όλων όσων θα διεκδικήσουν  θέση στα κομματικά όργανα προχώρησε η αρμόδια επιτροπή για τις εσωκομματικές εκλογές Συγκεκριμένα οι υποψήφιοι είναι οι ακόλουθοι :

    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (Ν.Ο) ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2018
    1.      ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    2.      ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
     

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΩΝ ΔΙΟΙΚΟΥΣΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ (ΝΟ.Δ.Ε) ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013

    1
    ΔΗΜΑΣ (ΜΠΑΚΕΤΟΣ)
    ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    2
    ΔΟΥΡΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    3
    ΖΕΡΒΑ
    ΜΑΡΙΑ
    ΣΤΑΥΡΟΣ
    4
    ΗΛΙΟΥ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    5
    ΙΓΗΠΑΣΗΣ
    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    6
    ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    7
    ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    8
    ΜΑΛΛΙΟΥ
    ΜΑΡΙΑ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    9
    ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΜΙΧΑΗΛ
    10
    ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ
    ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    11
    ΜΑΥΡΙΔΗΣ
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
    ΦΩΤΙΟΣ
    12
    ΜΟΥΚΙΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    13
    ΝΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    14
    ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    15
    ΡΟΥΜΕΛΙΏΤΗΣ
    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    16
    ΣΑΡΡΗΣ
    ΑΝΔΡΕΑΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    17
    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ
    ΜΑΡΙΝΑ
    ΜΙΧΑΗΛ
    18
    ΣΤΕΙΡΗΣ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    19
    ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ
    ΗΛΙΑΣ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    20
    ΦΕΛΙΜΕΓΚΑ
    ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ







    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013
    1
    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
    ΕΛΕΝΗ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    2
    ΓΑΛΑΝΗΣ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    3
    ΔΑΡΣΙΝΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΕΥΘΥΜΙΟΣ
    4
    ΔΟΥΡΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    5
    ΚΟΡΟΛΗΣ
    ΑΝΔΡΕΑΣ
    ΖΑΧΑΡΙΑΣ
    6
    ΚΟΥΤΡΑΣ
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    7
    ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    8
    ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    9
    ΛΥΓΓΙΤΣΟΣ
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    10
    ΜΑΛΤΕΖΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    11
    ΜΠΑΡΛΑ
    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
    ΗΛΙΑΣ
    12
    ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    13
    ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    14
    ΠΑΝΟΥΣΗΣ
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    15
    ΡΕΤΣΙΝΑ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    16
    ΣΑΡΡΗΣ
    ΑΝΔΡΕΑΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    17
    ΣΕΡΡΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
    18
    ΣΙΔΕΡΗ
    ΕΛΕΝΗ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    19
    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ
    ΜΑΡΙΝΑ
    ΜΙΧΑΗΛ


    ΔΗΜ.Τ.Ο. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

    ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΣ (ΔΗΜ.Τ.Ο)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:
    ΠΡΟΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.Τ.Ε)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:

    1.      
    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
    ΛΕΩΝΙΔΑΣ
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    2.      
    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΣΤΑΥΡΟΣ
    3.      
    ΜΙΖΗΣ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    4.      
    ΝΟΝΗΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    5.      
    ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    6.      
    ΠΥΡΠΙΡΗ
    ΑΘΗΝΑ
    ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
    7.      
    ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
    8.      
    ΤΣΕΓΚΗΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    9.      
    ΧΑΤΖΗΣ
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


    ΔΗΜ.Τ.Ο. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

    ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΣ (ΔΗΜ.Τ.Ο)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:
    ΤΑΡΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.Τ.Ε)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:

    1.
    ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ
    ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    2.
    ΗΛΙΑ
    ΜΑΡΙΑ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    3.
    ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    4.
    ΛΑΣΚΑΡΑΣ
    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    5.
    ΜΕΛΑΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    6.
    ΞΥΠΟΛΙΑ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    7.
    ΞΥΠΟΛΙΑΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    8.
    ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    9.
    ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ




    ΔΗΜ.Τ.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΣ (ΔΗΜ.Τ.Ο)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:
    ΚΑΒΒΑΔΙΑ – ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.Τ.Ε)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:

    1
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    2
    ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΗ - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
    ΘΕΟΔΩΡΑ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    3
    ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    4
    ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    5
    ΜΑΡΑΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    6
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ
    ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
    7
    ΠΕΤΡΑΚΗΣ
    ΣΩΤΗΡΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    8
    ΣΙΩΚΑ – ΛΑΪΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    9
    ΤΟΣΚΑΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ


    ΔΗΜ.Τ.Ο. ΑΡΓΟΥΣ

    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΣ (ΔΗΜ.Τ.Ο)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:
                            
       1. ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ.
    2. ΜΠΟΝΤΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

    ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.Τ.Ε)
    ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 13ης ΜΑΪΟΥ 2013:

    1.       
    ΑΡΓΥΡΗΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    2.       
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    3.       
    ΓΟΓΟΛΑΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    4.       
    ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    5.       
    ΔΕΛΗΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΗΛΙΑΣ
    6.       
    ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    7.       
    ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    8.       
    ΚΑΤΣΙΩΝΗ
    ΧΡΥΣΟΥΛΑ
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    9.       
    ΚΕΧΑΓΙΑΣ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    10.  
    ΚΟΡΟΜΙΧΗΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    11.  
    ΚΟΤΣΟΒΟΥ
    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    12.  
    ΚΩΝΣΤΑΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    13.  
    ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    14.  
    ΛΥΓΓΙΤΣΟΣ
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΧΡΗΣΤΟΣ
    15.  
    ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    16.  
    ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    17.  
    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    18.  
    ΜΠΑΡΛΑ
    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
    ΗΛΙΑΣ
    19.  
    ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    20.  
    ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    21.  
    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
    ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    22.  
    ΣΙΔΕΡΗ
    ΕΛΕΝΗ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    23.  
    ΣΤΑΜΟΥ
    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    24.  
    ΤΖΩΤΖΟΥ
    ΣΤΥΛΙΑΝΗ
    ΙΩΑΝΝΗΣ
    25.  
    ΤΣΑΪΡΗΣ
    ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    26.  
    ΧΡΥΣΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
                                                                           

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Στην δημοσιότητα τα ονόματα όλων των υποψηφίων της Νέας Δημοκρατίας σε όλη την Αργολίδα Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top