Εφημερεύοντα

Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Δευτέρα, 14 Μαρτίου 2016

Ολοι οι σκόρερ της Α2 κατηγορίας

Σε δέκα οκτώ αγωνιστικές στην Α2 κατηγορία (τελική στην α’ φάση) και μια αγωνιστική στους αγώνες μπαράζ έχουν σημειωθεί και στους δυο ομίλους 666 γκολ, τα 336 στον πρώτο όμιλο και τα 303 στον δεύτερο όμιλο και τα 27 την πρώτη
αγωνιστική στους αγώνες κατάταξης τα οποία έχουν πέτυχαν οι εξής ποδοσφαιριστές:
19 γκολ
Κώστας Βλάχος (1 με πέναλτι) (Λίμνες)
18 γκολ
Θοδωρής Μάρκου (6 με πέναλτι) (1 μπαράζ) (Λευκάκια)
15 γκολ
Γρηγόρης Ταραντίλης (2 με πέναλτι) (Α.Ο. Σχινοχωρίου)
13 γκολ
Τέρενς Παπαμάρκου (Πλατανίτι), Γιώργος Παπανδριανός (1 με πέναλτι) (Τολό)
11 γκολ
Βάγκελ Μπάντζιο (Ύδρα), Μιχάλης Δεδούσης (Προσύμνη)
10 γκολ
Ανδρέας Ρεβίθης (3 με πέναλτι) (Ίρια), Παναγιώτης Σκούρας του Αναστασίου (1 με πέναλτι) (Προσύμνη), Τάσος Σοφός (Μετόχι)
9 γκολ
Παύλος Κυμπούρης (Λίμνες), Νίκος Αντωνόπουλος (Αριστέας)
8 γκολ
Γιάννης Ρούσσης (Ποσειδώνας Πόρου), Γρηγόρης Μπεξής (1 με πέναλτι (Λυρκεία), Αλέξης Λαμπάδας (Α. Ο. Σχινοχωρίου), Παναγιώτης Παπαϊωάννου (1 με πέναλτι) (Λίμνες), Νίκος Κωστάκης (Διοβουνιώτης), Στουάν Κράλεφ (Ίρια), Δημήτρης Ρούσης (1 με πέναλτι) (Αριστέας)
7 γκολ
Νεκτάριος Καλαφάτης (Ύδρα), Νίκος Δεϊμέζης, (Ποσειδώνας Πόρου), Γρηγόρης Καϊάφας (1 με πέναλτι) (Λευκάκια), Γιάννης Μαμωμάς, Γιώργος Καλογεράκης, Άλεξ Παντέλι (Αριστέας), Γιάννης Δήμας- Σταυρόπουλος (5 με Απόλλωνα Άργους (Λίμνες), Κώστας Πασπαλιάρης (1 με πέναλτι) (Μετόχι), Δημήτρης Κουτσονικολής (2 με πέναλτι) (Απόλλωνας Άργους). Θοδόσης Σαράντης (Τολό), Τζέραλντ Πάλι (Κλέωνας), Χρήστος Τζαβέλλας (2 μπαράζ) (Λευκάκια)
6 γκολ
Δημήτρης Φουρνάρος (Ίρια), Χρήστος Στάσης, (Ποσειδώνας Πόρου), Χρήστος Κώνστας (Παμμιδεατικός), Στέλιος Αργιοργύτης,(Πλατανίτι), Γιώργος Διαλιάτσης (Λυρκεία), Δημήτρης Λαλιώτης (2 μπαράζ) (Κλέωνας)
5 γκολ
Δημήτρης Φιλίνης, Ανδρέας Μπαβελής (1 με πέναλτι) (Προσύμνη), Σεβαστής Δαγκλής,(Ίρια), Ντράβαν Νούρι (Ύδρα), Γιώργος Φούσκαρης (1 με πέναλτι) (Α.Γ.Ο.Ν.), Έντριξ Παραπάϊ (2 με πέναλτι), Ερμάλ Μανάϊ (Λυρκεία), Νίκος Λεβιδιώτης (Τολό), Νίκος Μπόμπος- Μάγουλας (1 με πέναλτι) (Απόλλωνας Άργους), Παναγιώτης Μανόλης (Μετόχι)
4 γκολ
Δημήτρης Ρούμπος (Τολό), Φίλιππος Βρούσγος (1 με πέναλτι), Γιώργος Κουκούλης (Α. Ο. Σχινοχωρίου), Μαρίνος Νικολίτσας (Αριστέας), Θανάσης Μπούκας (3 με πέναλτι),Βασίλης Ταχτσίδης (1 με πέναλτι) (2 μπαράζ) (Παμμιδεατικός), Νίκος Παπασαραντόπουλος, Γιώργος Πουλόπουλος (1 μπαράζ) (Ροϊνό), Βασίλης Ξυνός (1 με πέναλτι) (Προσύμνη), Ζορ Νούρι (1 μπαράζ) (Ύδρα), Θοδόσης Μπούνος (1 μπαράζ) (Πλατανίτι)
3 γκολ
Γιάννης Δρούζας, Παναγιώτης Στεφανόπουλος, Παναγιώτης Πασπαλιάρης (1 μπαράζ) (Ίρια), Γιάννης Νάσσης, Νίκος Διαμαντής, Δημήτρης Καπαρέλος (Λυρκεία), Παναγιώτης Μπουντούρης, Κώστας Μαρούσης, Γιώργος Κίτος, Μελέτης Χρυσικόπουλος (1 με πέναλτι), Στράτος Ευστρατιάδης, Παναγιώτης Λαγουρός (2 με πέναλτι) (Ολυμπιακός Άργους), Δημήτρης Κώτσανης, Χρήστος Μηλιώτης (1 με πέναλτι) (1 μπαράζ) (Ροϊνό), Βαγγέλης Μήτσουλας (Τολό), Κέβιν Μπετούλι, Θωμάς Δήμας, Γιάννης Καραμάνος (1 μπαράζ) (Διοβουνιώτης), Χρήστος Κατσαργύρης (Μετόχι), Δημήτρης Μπούκουρας, (Παμμιδεατικός), Αντώνης-Βασίλης Ράμπιας (Ύδρα), Θανάσης Αγγελακόπουλος (Αριστέας). Ντ. Μάντριξ, Κυριάκος Σαραντόπουλος (και τα 3 με πέναλτι), Άνταμ Αλεξάνδρου (Ποσειδώνας Πόρου), Σταύρος Βαρβαρέσος (Κλέωνας), Αλέξης Νορέτσα, Δημήτρης Μελέτης (2 με πέναλτι) (1 μπαράζ) (Λίμνες)
2 γκολ
Κώστας Σταμάτης (Προσύμνη), Ιούλιος Παπασταθόπουλος (Λευκάκια), Βασίλης Κατεμής, Παναγιώτης Κατεμής (Λίμνες), Φάνης Αναγνωστόπουλος (Απόλλωνας Άργους), Κώστας Μαρούσης, Τάσος Γκολέμης, Βασίλης-Νεκτάριος Σταυρόπουλος (1 με πέναλτι) (Λυρκεία), Ηλίας Νικολίτσας (Α. Ο. Σχινοχωρίου), Κώστας Κοτσοβός Νίκος Ξιξής Γιώργος Ρηγόπουλος, Τάσο Ζώτο (Ολυμπιακός Άργους), Ζουρ Κιρβαλίτσε, Κώστας Στεφανόπουλος, (Ίρια), Κώστας Μερακλής (Ποσειδώνας Πόρου), Γιάννης Αργυρόπουλος (1 με πέναλτι), Βασίλης Χριστόπουλος (1 με πέναλτι) (Πλατανίτι), Ανέστι Ορούρι, Χρήστος Πουλάκης, Γκ. Σεργανάϊ (1 μπαράζ) (Κλέωνας), Νίκος Παπαγεωργόπουλος, Γιώργος Μαστοράκος (1 με πέναλτι) Παναγιώτης Γκουριώτης, Παμμιδεατικός), Θανάσης Τριμπόνιας, Κώστας Κόλλιας (1 μπαράζ) (Μετόχι), Σπύρος Μαύρος (Ύδρα), Κώστας Πετούσης (1 μπαράζ), Χαρ. Παπαϊωάννου (1 μπαράζ) (Τολό)
1 γκολ
Μανόλης Σκούρας, Αποστόλης Λιαλιάτσης, Γιώργος Κακούρος (Προσύμνη), Γιάννης Τζιαβάρας, Αλέξης Νούλης, Δημήτρης Καρανικόλας, Γιώργος Μαρινάκης, Παναγιώτης Πίπιλας (μπαράζ), Γιάννης Φλεβάρης (μπαράζ) (Απόλλωνας Άργους), Γιάννης Αναγνωστάκος, Βασίλης Δελλής (Ολυμπιακός Άργους), Παναγιώτης–Τάσος Αγιοργύτης, Αλέξης Καραχάλιος, (Α.Ο. Σχοινοχωρίου), Παναγιώτης Μελέτης, Παναγιώτης Καμπόσος, Δημήτρης Αργύρης, Γιώργος Μπαστούνης (μπαράζ) (Λίμνες), Γιάννης Καραβιάς, Μιχάλης Ντόκος, Νίκος Δρούγκας, Σάκης Σπανός, Νίκος Καώνης, Λεωνίδας Πεβερέτος, Λεωνίδας Λιακόπουλος, Γιάννης Μάλλιος (μπαράζ), Κώστας Κούτουλας (μπαράζ) (Ροϊνό), Γκ. Γκριτζιάν, Ορέστης-Γιάννης Τσώλης (με πέναλτι) (μπαράζ), Στέλιος Ζαφείρης, Αντόνιο Ντόκο, Παναγιώτης Παύλου, Παναγιώτης Φεράτι, (Κλέωνας), Ζεφ’ Ντόϊ (με πέναλτι), Νίκος Καζάς, Άλεξ Γκιάσι, Ανδρέας Τσαγκαρέλης, Δημήτρης Μπρέγιαννος, Γιώργος Μιχαλόπουλος (Τολό), Ήλιαν Μπόσιτς, Θανάσης Κλειούφης, Βασίλης Μηλιώτης, Βαγγέλης Δασκαλάκος, Σεκιρίμ Ντερβίσι (Διοβουνιώτης), Γιάννης Σχοινοχωρίτης (με πέναλτι), Κώστας Σπυρόπουλος, Δημήτρης Βόγκλης (με πέναλτι) (Αριστέας), Κώστας Παναγιωτόπουλος (με πέναλτι), Κώστας Σάββας (μπαράζ) (Α.Γ.Ο.Ν.),Φώτης Μήτσουλας, Θοδόσης Δελλής, Παναγιώτης Μαρούσης (Λυρκεία), Χρήστος Τόσκας, Στέφανος Κοιλιονενιάτης, Δημήτρης Κατσαρός, Δημήτρης Σοφός, Γιάννης Τζαβάρας (Μετόχι), Σταύρος Ματράκος, Γιώργος Τσώνης, Μανόλης-Κώστας Δανομάρας, Δημήτρης Κολιατσόπουλος, Στέλιος Γιαννακάκης (Παμμιδεατικός), Πάρι Μάντριξ, Χαράλαμπος Καραμπαμπάς, Κώστας Βλάχος, Δημήτρης Σακελλαράκης (Ποσειδώνας Πόρου), Λεωνίδα Κιριακίντι, Χρήστος Καρβουνιάρης, Γιώργος Παύλου, Σταύρος Αναγνωστόπουλος, Άντ. Τοπάλι (Ίρια), Χρήστος Σμυρνιώτης, Γιώργος Σκόρρας, Γιώργος Κυριακάκης, Άρσι Βελίκα, Φίλιππος Ράμπιας (Ύδρα), Παναγιώτης Κεραμιδάς, Α. Ψαριανός, Νίκος Γογωνάς, Τάκης Καββεζός, Μιλτιάδης Ζιάκος, Νώντας Συρεγγέλας (Λευκάκια), Δημήτρης Δήμας, Κώστας Ζέρβας (με πέναλτι), Θωμάς Παπαμάρκου, Τάσος Αργύρης, Δημήτρης Μπούνος, Νίκος Μητροσύλης (μπαράζ) (Πλατανίτι)
Aυτογκόλ
Σεβαστής Δαγκλής (Α.Γ.Ο.Ν.) υπέρ Πλατανίτι (μπαράζ)
Δημήτρης Αργύρης (Λίμνες) υπέρ Ποσειδώνα Πόρου
Τάσος Αργύρης (Πλατανίτι) υπέρ Τολού
Κώστας Στεφανόπουλος (Ϊρια) υπέρ Προσύμνης
Παναγιώτης Κατεμής (Λίμνες) υπέρ Κλέωνα
Γιάννης Μαμωνάς (Αριστέας) υπέρ Ύδρας
Αλέξης Τζεϊρανίδης (Ίρια) υπέρ Λυρκεία
Γιάννης Μαλλινός (Διοβουνιώτης) υπέρ Α.Γ.Ο.Ν.
Κώστας Μαρινόπουλος (Πλατανίτι) υπέρ Κλέωνα
Γιάννης Δήμας- Σταυρόπουλος (Λίμνες) υπέρ Τολού
Νίκος Καρυώτης (Α.Γ.Ο.Ν.) υπέρ Ιρίων
Αλέξης Κουλός (Ολυμπιακός Άργους) υπέρ Πλατανίτι,
Κώστας Νταγιάννης (Ροϊνό) υπέρ Ποσειδώνα Πόρου,
Βαγγέλης Ματράγκος (Παμμιδεατικός) υπέρ Λευκακίων
Κώστας Καραμάνος (Λίμνες) υπέρ Λευκακίων
Γιάννης Φλεβάρης (Απόλλωνας Άργους) υπέρ Ιρίων
Τομ. Κίκιλης (Απόλλωνας Άργους) υπέρ Ιρίων
Χρήστος Πουλάκης (Κλέωνας) υπέρ Λίμνες
Νίκος Κασκαφέτος (Α.Γ.Ο.Ν.) υπέρ Ύδρας