728x90 AdSpace

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2016

    Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 16ης αγωνιστικής (πρώτη δεύτερου γύρου)

    Λυγουριό–Παναρήτι 0-2
    Ένωση Λέρνας-Αργοναύτης 2-0
    Δίδυμα-Κουτσοπόδι 0-0
    Τροιζηνιακός-Κιβέρι 1-0
    Σπέτσες-Κοιλάδα 1-3
    Ασίνη-Πανναυπλιακός 1-4
    Μέθανα-Δρέπανο 0-1
    Ηλιόκαστρο-Ασκληπιός 1-4

    Η βαθμολογία σε 16 αγωνιστικές


    1. Κουτσοπόδι 32-13   35
    2. Ένωση Λέρνας 29-12   35
    3. Παναρήτι 35-16   32
    4. Κιβέρι 31-7   31
    5. Αργοναύτης 27-17   31
    6. Τροιζηνιακός 33-15   30
    7. Κοιλάδα 28-16   30
    8. Πανναυπλιακός 29-20   28
    9. Λυγουριό 20-22   22
    10. Σπέτσες 20-29   17
    11. Ασκληπιός 24-28   15
    12. Δρέπανο 18-32   15
    13. Μέθανα 24-46   12
    14. Δίδυμα 22-36   12
    15. Ασίνη 15-33   9
    16. Ηλιόκαστρο 7-52   1
    * Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς

    Αποτελέσματα Α2 κατηγορία 11η αγωνιστική

    Α’ όμιλος

    Λευκάκια-Πλατανίτι 2-1
    Ροϊνό-Λίμνες 0-4
    Κλέωνα-Τολό 0-2
    Παμμιδεατικός-Ολυμπιακός Άργους 3-0
    Α.Ο. Σχινοχωρίου-Ποσειδώνας Πόρου 4-2

    Β’ όμιλος

    Προσύμνη-Απόλλωνας Άργους 4-1
    Ύδρα-Δουβουνιώτης 2-1
    Αριστέας-Μετόχι 4-1
    Ίρια- Α.Γ.Ο.Ν. 3-0
    Ρεπό: έχει η Λυρκεία

    Η βαθμολογία σε 11 αγωνιστικές

    Α’ όμιλος

    1. Τολό 25-7   24
    2. Ποσειδώνας Πόρου 23-15   22
    3. Λίμνες 30-18   21
    4. Λευκάκια 27-21   19
    5. Ολυμπιακός Άργους 17-19   17
    6. Πλατανίτι 26-25   13
    7. Κλέωνας 16-20   12
    8. Παμμιδεατικός 16-22   11
    9. Α.Ο. Σχινοχωρίου 23-34   11
    10. Ροϊνό 11-33   4
    * Ο Παμμιδεατικός έχει μείον δυο βαθμούς

    Β’ όμιλος

    1. Μετόχι 25-14   22
    2. Προσύμνη 26-12   19
    3. Ίρια 31-18   19
    4. Λυρκεία 20-19   16
    5. Αριστέας 30-17   17
    6. Διοβουνιώτης 16-14   14
    7. Ύδρα 29-12   14
    8. Απόλλων Άργους 19-49   3
    9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-42   0
    * Η Ύδρα έχει μείον τέσσερις βαθμούς
    Τα Ίρια και η Λυρκεία έχουν κάνει ρεπό τον β΄ γύρο
    *
    Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία

    Α’ όμιλος (10η αγωνιστική)

    Δρυώπη-Φαβιέρος (δεν έγινε)
    Φοίνικας-Πορτοχελιακός (δεν έγινε)
    Θησέας-Κρανίδι 3-0 α. α.

    Β’ όμιλος (10η αγωνιστική) (τελευταία Α’ φάσης)

    Αργέας–Παλαμήδης 2-5
    Πανιώνιος Δαλαμανάρας-Αρκάδιος 3-0 α α.
    Α.Ο. Μιδέας-Προίτος 3-0

    Γ’ όμιλος (12η αγωνιστική)

    Χώνικα- Αχλαδόκαμπος 11-0
    Α.Ο. Κίου-Δαναοί 1-2
    Κεφαλάρι-Ολυμπιακός Κουτσοποδίου 2-3
    Ρεπό: έχει ο Μυκηναϊκός

    Δ’ όμιλος (10η αγωνιστική) (τελευταία Α’ φάσης)

    Φίχτια-Μαλαντρένι 0-3
    Ατρόμητος Σχινοχ.-Γυμνό 1-1
    Μπόρσια–Καρυά 0-3 α. α.

    Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία

    Α’ όμιλος (σε 9 αγωνιστικές)

    1. Πορτοχελιακός 22-6   22
    2. Θησέας 19-5   19
    3. Φαβιέρος 20-12   16
    4. Δρυώπη 14-20   13
    5. Φοίνικας 13-18   9
    6. Κρανίδι 0-27   0
    * Το Κρανίδι δεν συμμετείχε

    Β’ όμιλος (σε 10 αγωνιστικές) (τελική Α’ φάσης)

    1. Πανιώνιος Δαλαμ. 35-7   27
    2. Α. Ο. Μιδέας 29-12   15
    3. Παλαμήδης 26-29   14
    4. Αρκάδιος 12-24   6
    5. Αργέας 18-28   5
    6. Προίτος 9-29   2
    Ο Α. Ο. Μιδέας έχει μείον δέκα βαθμούς. Ο Αργέας έχει μείον έξι βαθμούς

    Γ’ όμιλος (σε 12 αγωνιστικές)

    1. Α. Ο. Κίου 46-13   27
    2. Χώνικα 49-12   25
    3. Δαναοί 26-18   17
    4. Μυκηναϊκός 28-15   17
    5. Ολυμπιακός Κουτσοπ. 15-39   10
    6. Αχλαδόκαμπος 12-31   6
    7. Ερασίνος Κεφαλαρίου 16-64   1
    Ο Αχλαδόκαμπος οι Δαναοί το Χώνικα, ο Α. Ο. Κίου και ο Μυκηναϊκός, έχουν κάνει ρεπό τον Β’ γύρο

    Δ’ όμιλος (σε 10 αγωνιστικές) (τελική Α’ φάσης)

    1. Μαλαντρένι 40-7   30
    2. 2. Φίχτια  21-12   18
    3. 3. Ηρακλής Καρυάς 16-22   13
    4. Γυμνό 15-21   8
    5. Ατρόμητος Σχινοχ. 20-20  5
    6. Μπόρσια 0-30   0
    Το Μπόρσια δεν συμμετείχε
    Ο Ατρόμητος Σχιν. έχει μείον 11 βαθμούς, ,το Γυμνό έχει μείον δυο βαθμούς και επίσης η Καρυά έχει μείον δυο βαθμούς

    Η επόμενη 17η αγωνιστική Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 16 και 17/1/16

    Κοιλάδα-Τροιζηνιακός
    Σπέτσες-Ασίνη
    Κιβέρι-Ηλιόκαστρο
    Πανναυπλιακός-Λυγουριό
    Ασκληπιός- Μέθανα
    Παναρήτι-Ένωση Λέρνας
    Δρέπανο-Δίδυμα
    Κουτσοπόδι- Αργοναύτης

    Α2 κατηγορία 12η αγωνιστική Σάββατο και Κυριακή 16 και 17/1/16

    Α’ όμιλος

    Λίμνες- Τολό
    Πλατανίτι-Κλέωνας
    Ποσειδώνας Πόρου-Ροϊνό
    Ολυμπιακός Άεργους-Λευκάκια
    Α.Ο. Σχινοχωρίου-Παμμιδεατικός

    Β ’ όμιλος

    Απόλλωνας Άργους-Ύδρα
    Α.Γ.Ο.Ν-Λυρκεία
    Μετόχι-Προσύμνη
    Ίρια-Αριστεάς
    Ρεπό: έχει ο Διοβουνιώτης

    Η επόμενη 13η αγωνιστική στην Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 16 και 17/1/16

    Γ’ όμιλος

    Δαναοί- Μυκηναϊκός
    Χώνικα-Α. Ο. Κίου
    Αχλαδόκαμπος-Κεφαλάρι
    Ρεπό: έχει ο Ολυμπιακός Κουτσοποδίου

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 16ης αγωνιστικής (πρώτη δεύτερου γύρου) Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top