Εφημερεύοντα

Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Τρίτη, 10 Νοεμβρίου 2015

Αποτελέσματα- Βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες της Αργολίδας

Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 8ης αγωνιστικής

Πανναυπλιακός – Τροιζηνιακός 2-0
Κιβέρι – Κοιλάδα  0-0
Δίδυμα – Ένωση Λέρνας  3-4
Αργοναύτης- Μέθανα  3-1
Δρέπανο – Λυγουριό  0-2
Παναρήτι – Ηλιόκαστρο  3-1
Ασκληπιός – Ασίνη  1-1
Σπέτσες – Κουτσοπόδι  0-4


Η βαθμολογία σε 8 αγωνιστικές

1. Κουτσοπόδι  23-9  19        
2. Κιβέρι  17-2  18      
3. Ένωση Λέρνας  15-7  17        
4. Κοιλάδα  15-8  17    
5. Αργοναύτης  13-10  16        
6. Λυγουριό  14-10  14      
7. Παναρήτι  14-10  11      
8. Πανναυπλιακός  12-12  11        
9. Τροιζηνιακός  10-10  11        
10. Ασίνη  12-14  9        
11. Ασκληπιός  11-13  8    
12. Δρέπανο  8-15  8        
13. Μέθανα 12-20  7      
14. Σπέτσες  6-14  5    
15. Δίδυμα  11-21  2  
16. Ηλιόκαστρο 3-21  1  
Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..

Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 5η αγωνιστική

Α’ όμιλος

Λίμνες – Ολυμπιακός Άργους 3-1
Τολό – Α.Ο. Σχινοχωρίου  7-1
Κλέωνας – Λευκάκια  1-3
Ποσειδώνας Πόρου – Πλατανίτι 5-0
Παμμιδεατικός – Ροϊνό  4-1

Β’ όμιλος

Διοβουνιώτης – Ίρια 0-1
Ύδρα – Προσύμνη  1-2
Α.Γ.Ο.Ν. – Απόλλωνας Άργους 0-5
Αριστέας – Λυρκεία  4-2
Ρεπό: έχει το Μετόχι  

Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 5 αγωνιστικές

Α’ όμιλος

1. Ποσεδώνας Πόρου  14-5  13    
2. Τολό  13-5  10    
3. Λευκάκια  15-7  9    
4. Λίμνες 10-8  8        
5. Ολυμπιακός Άργους 11-12  7
6. Πλατανίτι  9-14  7  
7. Παμμιδεατικός 7-11  6  
8. Α.Ο. Σχινοχωρίου 9-15  5
9.  Κλέωνας 7-10  3  
10. Ροϊνό 6-14  1

Β’ όμιλος

1. Ίρια  11-4  10
2. Μετόχι  8-2  9      
3. Προσύμνη 11-7  9        
4. Αριστέας 11-11  7      
5. Ύδρα  7-3  6  
6. Διοβουνιώτης  3-4  6    
7. Λυρκεία  6-7  6  
8. Απόλλων Άργους  7-10  3
9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-17  0  
Τα Ίρια  η  Λυρκεία , ο Διοβουνιώτης, ο Απόλλωνας Άργους,  και το Μετόχι έχουν κάνει το ρεπό τους
Μετόχι και Ύδρα έχουν ένα αγώνα λιγότερο

Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 4η αγωνιστική

Α’ όμιλος

Πορτοχελιακός – Φαβιέρος 2-2
Δρυώπη – Θησέας  1-1
Φοίνικας – Κρανίδι  3-0  α. α.

Β’ όμιλος

Προίτος – Αρκάδιος  1-2
Πανιώνιος Δαλαμ. – Αργέας 4-2
Α.Ο. Μιδέας – Παλαμήδης  5-1

Γ’ όμιλος

Χώνικα – Δαναοί  3-1
Κεφαλάρι – Μυκηναϊκός 0-8
Αχλαδόκαμπος – Ολυμπιακός Κουτς, 3-0
Ρεπό: έχει ο Α.Ο. Κίου

Δ’ όμιλος

Ηρακλής Καρυάς – Γυμνό 2-0
Ατρόμητος Σχινοχ. – Αχιλλέας Φιχτίων  0-3
Μπόρσια – Μαλαντρένι  0-3 α. α.


Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 3 αγωνιστικές

Α’ όμιλος

1. Πορτοχελιακός  9-1  7  
2. Θησέας 5-3  7    
3. Φαβιέρος  7-3  7  
4. Δρυώπη  8-7  7
5. Φοίνικας  5-8  3
6.  Κρανίδι  0-12  0
* Πορτοχελιακός και Θησέας έχουν έναν αγώνα λιγότερο

Β’ όμιλος

1. Πανιώνιος Δαλαμανάρας 11-3  12  
2. Α. Ο. Μιδέας  10-6  9  
3. Αργέας  7-8  4
4. Παλαμήδης 7-11  4
5. Αρκάδιος 8-9  4  
6. Προίτος  3-9  1

Γ’ όμιλος

1. Α.Ο. Κίου  17-0  9
2. Χώνικα  15-3  9
3. Μυκηναϊκός  14-4  9  
4. Δαναοί  6-5  6
5. Αχλαδόκαμπος  3-4  3    
6. Ολυμπιακός Κουτσ. 1-14  0  
7. Ερασίνος Κεφαλαρίου  4-30  0
Ο Αχλαδόκαμπος, Δαναοί,  Χώνικα και Α. Ο. Κίου, έχουν κάνει το ρεπό τους

Δ’ όμιλος

1. Μαλαντρένι  18-3  12
2. Φίχτια  13-1  12
3. Καρυά 5-10  6    
4. Γυμνό  5-9  3  
5. Ατρόμητος Σχιν.  5-11  3  
6. Μπόρσια    0-12  0
 
Η επόμενη 9η αγωνιστική  Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 14 και 15/11/15

Δίδυμα – Αργοναύτης
Ένωση Λέρνας –Δρέπανο
Μέθανα – Παναρήτι
Λυγουριό – Ασκληπιός
Ηλιόκαστρο – Πανναυπλιακός
Ασίνη – Κιβέρι
Τροιζηνιακός – Σπέτσες
Κουτσοπόδι - Κοιλάδα

Η επόμενη 6η αγωνιστική  Α2 κατηγορία Σάββατο και  Κυριακή 14 και 15/11/15

Α’ όμιλος

Ολυμπιακός Άργους – Ποσειδώνας Πόρου
Α.Ο. Σχινοχωρίου – Πλατανίτι
Λευκάκια – Λίμνες
Ροϊνό – Τολό
Κλέωνας – Παμμιδεατικός

Β’ όμιλος

Μετόχι – Α.Γ.Ο.Ν.
Ίρια – Απόλλωνας Άργους
Λυρκεία – Διοβουνιώτης
Ύδρα – Αριστέας
Ρεπό: έχει η Προσύμνη  

Η επόμενη 5η αγωνιστική  Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 14 και 15/11/15

Α’ όμιλος

Φαβιέρος – Δρυώπη
Πορτοχελιακός – Φοίνικας
Θησέας – Κρανίδι 3-0  α. α

Β’ όμιλος

Παλαμήδης – Αργέας
Αρκάδιος – Πανιώνιος Δαλαμ.
Προίτος – Α.Ο. Μιδέας

Γ’ όμιλος

Ολυμπιακός Κουτς. – Κεφαλάρι
Αχαδόκαμπος – Χώνικα
Δαναοί – Α.Ο. Κίου
Ρεπό: έχει ο Μυκηναϊκός

Δ’ όμιλος

Μαλαντρένι – Φίχτια
Γυμνό – Ατρόμητος Σχινοχ.
Καρυά – Μπόρσια  3-0  α.  α.