Εφημερεύοντα

Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Δευτέρα, 16 Νοεμβρίου 2015

Αποτελέσματα-Βαθμολογίες-Επόμενη αγωνιστική

Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 9ης αγωνιστικής
Λυγουριό – Ασκληπιός  3-2
Ηλιόκαστρο – Πανναυπλιακός 0-5
Ασίνη – Κιβέρι  0-3
Δίδυμα – Αργοναύτης 0-5
Ένωση Λέρνας – Δρέπανο 4-1
Μέθανα – Παναρήτι 0-6
Τροιζηνιακός – Σπέτσες 4-0
Κουτσοπόδι – Κοιλάδα 1-0

Η βαθμολογία σε 9 αγωνιστικές
1. Κουτσοπόδι  24-9  22        
2. Κιβέρι 20-2  21      
3. Ένωση Λέρνας  19-8  20      
4. Αργοναύτης  18-10  19      
5. Κοιλάδα  15-9  17          
6. Λυγουριό 17-12  17        
7. Παναρήτι  20-10  14        
8. Πανναυπλιακός  17-12  14        
9. Τροιζηνιακός 14-10  14        
10. Ασίνη   12-17  9        
11. Ασκληπιός 13-16  8      
12. Δρέπανο 9-19  8        
13. Μέθανα  12-26  7      
14. Σπέτσες 6-18  5    
15. Δίδυμα  11-26  2  
16. Ηλιόκαστρο  3-26  1
Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..
Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 6η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Ολυμπιακός Άργους – Ποσειδώνας Πόρου 2-1
Α. Ο. Σχινοχωρίου – Πλατανίτι 1-7
Λευκάκια – Λίμνες  4-4
Ροϊνό – Τολό  0-4
Κλέωνας – Παμμιδεατικός  4-1
Β’ όμιλος
Μετόχι – Α.Γ.Ο.Ν.  5-0
Ίρια – Απόλλωνας Άργους  13-4
Λυρκεία – Διοβουνιώτης  3-1
Ύδρα – Αριστέας  3-1
Ρεπό: έχει η Προσύμνη  
Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 6 αγωνιστικές
Α’ όμιλος
1. Ποσεδώνας Πόρου 15-7  13      
2. Τολό  17-5  13    
3. Λευκάκια  19-11  10    
4. Ολυμπιακός Άργους 13-13  10          
5. Πλατανίτι 16-15  10
6. Λίμνες  14-12  9      
7. Κλέωνας  11-11  6    
8. Παμμιδεατικός  8-15  6  
9. Α.Ο. Σχινοχωρίου 10-22  5    
10. Ροϊνό 6-18  1
Β’ όμιλος
1. Ίρια  24-8  13
2. Μετόχι 13-2  12      
3. Προσύμνη 11-7  9        
4. Ύδρα  10-4  9        
5. Λυρκεία  9-8  9  
6. Αριστέας  12-14  7    
7. Διοβουνιώτης  4-7  6    
8. Απόλλων Άργους 11-23  3
9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-22  0  
Τα Ίρια  η  Λυρκεία , ο Διοβουνιώτης, ο Απόλλωνας Άργους, το Μετόχι και η Προσύμνη, έχουν κάνει το ρεπό τους
Μετόχι και Ύδρα έχουν ένα αγώνα λιγότερο
Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 5η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Φαβιέρος – Δρυώπη 2-1
Πορτοχελιακός – Φοίνικας 3-0
Θησέας – Κρανίδι 3-0 α. α.
Β’ όμιλος
Παλαμήδης – Αργέας  6-3
Αρκάδιος – Πανιώνιος Δαλαμ. 0-2
Προίτος – Α. Ο. Μιδέας  2-3
Γ’ όμιλος
Ολυμπιακός Κουτσοπ. – Κεφαλάρι 3-1
Αχλαδόκαμπος – Χώνικα  1-1
Δαναοί – Α.Ο. Κίου (έγινε την Δευτέρα 16/11/15)
Ρεπό: έχει ο Μυκηναϊκός
Δ’ όμιλος
Μαλαντρένι – Φίχτια  3-0
Γυμνό – Ατρόμητος Σχινοχ.  1-2
Καρυά – Μπόρσια 3-0 α. α.
Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 4 αγωνιστικές
Α’ όμιλος
1. Πορτοχελιακός   12-1  10
2. Θησέας  8-3  10    
3. Φαβιέρος  9-4  10    
4. Δρυώπη  9-9  7
5. Φοίνικας  5-11  3
6.  Κρανίδι  0-15  0
* Πορτοχελιακός και Θησέας έχουν έναν αγώνα λιγότερο
Β’ όμιλος
1. Πανιώνιος Δαλαμανάρας  13-3  15  
2. Α. Ο. Μιδέας  13-8  12  
3. Παλαμήδης  13-14  7
4. Αργέας  10-14  4
5. Αρκάδιος  8-11  4  
6. Προίτος  5-12  1
Γ’ όμιλος
1. Χώνικα  16-4  10
2. Α. Ο. Κίου 17-0  9
3. Μυκηναϊκός  14-4  9  
4. Δαναοί  6-5  6  
5. Αχλαδόκαμπος  4-5  4      
6. Ολυμπιακός Κουτσ.  4-15  3
7. Ερασίνος Κεφαλαρίου  5-33  0
Δεν υπολογίζεται ο αγώνας Δαναοί – Α.Ο. Κίου
Ο Αχλαδόκαμπος, Δαναοί,  Χώνικα Α. Ο. Κίου και Μυκηναϊκός, έχουν κάνει το ρεπό τους
Δ’ όμιλος
1. Μαλαντρένι 21-3  15
2. Φίχτια 13-4  12
3. Καρυά  8-10  9
4. Ατρόμητος Σχινοχ. 7-12  6
5. .Γυμνό 6-11  3    
6. Μπόρσια    0-15  0
Η επόμενη 10η αγωνιστική  Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 21 και 22/11/15
Δρέπανο – Αργοναύτης
Παναρήτι – Δίδυμα
Ασκληπιός – Ένωση Λέρνας
Πανναυπλιακός – Μέθανα
Κιβέρι – Λυγουριό
Σπέτσες – Ηλιόκαστρο
Κοιλάδα – Ασίνη
Τροιζηνιακός - Κουτσοπόδι
Η επόμενη 7η αγωνιστική  Α2 κατηγορία Σάββατο και  Κυριακή 21 και 22/11/15
Α’ όμιλος
Πλατανίτι – Ροϊνό
Λίμνες – Κλέωνας
Τολό – Παμμιδεατικός
Α.Ο. Σχινοχωρίου – Ολυμπιακός Άργους
Ποσειδώνας Πόρου – Λευκάκια
Β’ όμιλος
Απόλλωνας Άργους – Λυρκεία
Διοβουνιώτης – Αριστέας
Ίρια – Μετόχι
Α.Γ.Ο.Ν. – Προσύμνη
Ρεπό: έχει η Ύδρα  
Η επόμενη 6η αγωνιστική  Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 21 και 22/11/15
Α’ όμιλος
Δρυώπη – Πορτοχελιακός
Φοίνικας – Θησέας
Κρανίδι – Φαβιέρος 0-3 α. α.
Β’ όμιλος
Παλαμήδης – Αρκάδιος
Πανιώνιος Δαλαμ. – Προίτος
Αργέας – Α. Ο. Μιδέας
Γ’ όμιλος
Μυκηναϊκός – Δαναοί
Α.Ο. Κίου – Χώνικα
Κεφαλάρι – Αχλαδόκαμπος
Ρεπό: έχει ο Ολυμπιακός Κουτσοπ.
Δ’ όμιλος
Μαλαντρένι – Γυμνό
Ατρόμητος Σχινοχ. - Καρυά
Φίχτια – Μπόρσια 3-0 α.α.