728x90 AdSpace

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Δευτέρα, 16 Νοεμβρίου 2015

    Αποτελέσματα-Βαθμολογίες-Επόμενη αγωνιστική

    Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 9ης αγωνιστικής
    Λυγουριό – Ασκληπιός  3-2
    Ηλιόκαστρο – Πανναυπλιακός 0-5
    Ασίνη – Κιβέρι  0-3
    Δίδυμα – Αργοναύτης 0-5
    Ένωση Λέρνας – Δρέπανο 4-1
    Μέθανα – Παναρήτι 0-6
    Τροιζηνιακός – Σπέτσες 4-0
    Κουτσοπόδι – Κοιλάδα 1-0

    Η βαθμολογία σε 9 αγωνιστικές
    1. Κουτσοπόδι  24-9  22        
    2. Κιβέρι 20-2  21      
    3. Ένωση Λέρνας  19-8  20      
    4. Αργοναύτης  18-10  19      
    5. Κοιλάδα  15-9  17          
    6. Λυγουριό 17-12  17        
    7. Παναρήτι  20-10  14        
    8. Πανναυπλιακός  17-12  14        
    9. Τροιζηνιακός 14-10  14        
    10. Ασίνη   12-17  9        
    11. Ασκληπιός 13-16  8      
    12. Δρέπανο 9-19  8        
    13. Μέθανα  12-26  7      
    14. Σπέτσες 6-18  5    
    15. Δίδυμα  11-26  2  
    16. Ηλιόκαστρο  3-26  1
    Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..
    Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 6η αγωνιστική
    Α’ όμιλος
    Ολυμπιακός Άργους – Ποσειδώνας Πόρου 2-1
    Α. Ο. Σχινοχωρίου – Πλατανίτι 1-7
    Λευκάκια – Λίμνες  4-4
    Ροϊνό – Τολό  0-4
    Κλέωνας – Παμμιδεατικός  4-1
    Β’ όμιλος
    Μετόχι – Α.Γ.Ο.Ν.  5-0
    Ίρια – Απόλλωνας Άργους  13-4
    Λυρκεία – Διοβουνιώτης  3-1
    Ύδρα – Αριστέας  3-1
    Ρεπό: έχει η Προσύμνη  
    Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 6 αγωνιστικές
    Α’ όμιλος
    1. Ποσεδώνας Πόρου 15-7  13      
    2. Τολό  17-5  13    
    3. Λευκάκια  19-11  10    
    4. Ολυμπιακός Άργους 13-13  10          
    5. Πλατανίτι 16-15  10
    6. Λίμνες  14-12  9      
    7. Κλέωνας  11-11  6    
    8. Παμμιδεατικός  8-15  6  
    9. Α.Ο. Σχινοχωρίου 10-22  5    
    10. Ροϊνό 6-18  1
    Β’ όμιλος
    1. Ίρια  24-8  13
    2. Μετόχι 13-2  12      
    3. Προσύμνη 11-7  9        
    4. Ύδρα  10-4  9        
    5. Λυρκεία  9-8  9  
    6. Αριστέας  12-14  7    
    7. Διοβουνιώτης  4-7  6    
    8. Απόλλων Άργους 11-23  3
    9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-22  0  
    Τα Ίρια  η  Λυρκεία , ο Διοβουνιώτης, ο Απόλλωνας Άργους, το Μετόχι και η Προσύμνη, έχουν κάνει το ρεπό τους
    Μετόχι και Ύδρα έχουν ένα αγώνα λιγότερο
    Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 5η αγωνιστική
    Α’ όμιλος
    Φαβιέρος – Δρυώπη 2-1
    Πορτοχελιακός – Φοίνικας 3-0
    Θησέας – Κρανίδι 3-0 α. α.
    Β’ όμιλος
    Παλαμήδης – Αργέας  6-3
    Αρκάδιος – Πανιώνιος Δαλαμ. 0-2
    Προίτος – Α. Ο. Μιδέας  2-3
    Γ’ όμιλος
    Ολυμπιακός Κουτσοπ. – Κεφαλάρι 3-1
    Αχλαδόκαμπος – Χώνικα  1-1
    Δαναοί – Α.Ο. Κίου (έγινε την Δευτέρα 16/11/15)
    Ρεπό: έχει ο Μυκηναϊκός
    Δ’ όμιλος
    Μαλαντρένι – Φίχτια  3-0
    Γυμνό – Ατρόμητος Σχινοχ.  1-2
    Καρυά – Μπόρσια 3-0 α. α.
    Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 4 αγωνιστικές
    Α’ όμιλος
    1. Πορτοχελιακός   12-1  10
    2. Θησέας  8-3  10    
    3. Φαβιέρος  9-4  10    
    4. Δρυώπη  9-9  7
    5. Φοίνικας  5-11  3
    6.  Κρανίδι  0-15  0
    * Πορτοχελιακός και Θησέας έχουν έναν αγώνα λιγότερο
    Β’ όμιλος
    1. Πανιώνιος Δαλαμανάρας  13-3  15  
    2. Α. Ο. Μιδέας  13-8  12  
    3. Παλαμήδης  13-14  7
    4. Αργέας  10-14  4
    5. Αρκάδιος  8-11  4  
    6. Προίτος  5-12  1
    Γ’ όμιλος
    1. Χώνικα  16-4  10
    2. Α. Ο. Κίου 17-0  9
    3. Μυκηναϊκός  14-4  9  
    4. Δαναοί  6-5  6  
    5. Αχλαδόκαμπος  4-5  4      
    6. Ολυμπιακός Κουτσ.  4-15  3
    7. Ερασίνος Κεφαλαρίου  5-33  0
    Δεν υπολογίζεται ο αγώνας Δαναοί – Α.Ο. Κίου
    Ο Αχλαδόκαμπος, Δαναοί,  Χώνικα Α. Ο. Κίου και Μυκηναϊκός, έχουν κάνει το ρεπό τους
    Δ’ όμιλος
    1. Μαλαντρένι 21-3  15
    2. Φίχτια 13-4  12
    3. Καρυά  8-10  9
    4. Ατρόμητος Σχινοχ. 7-12  6
    5. .Γυμνό 6-11  3    
    6. Μπόρσια    0-15  0
    Η επόμενη 10η αγωνιστική  Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 21 και 22/11/15
    Δρέπανο – Αργοναύτης
    Παναρήτι – Δίδυμα
    Ασκληπιός – Ένωση Λέρνας
    Πανναυπλιακός – Μέθανα
    Κιβέρι – Λυγουριό
    Σπέτσες – Ηλιόκαστρο
    Κοιλάδα – Ασίνη
    Τροιζηνιακός - Κουτσοπόδι
    Η επόμενη 7η αγωνιστική  Α2 κατηγορία Σάββατο και  Κυριακή 21 και 22/11/15
    Α’ όμιλος
    Πλατανίτι – Ροϊνό
    Λίμνες – Κλέωνας
    Τολό – Παμμιδεατικός
    Α.Ο. Σχινοχωρίου – Ολυμπιακός Άργους
    Ποσειδώνας Πόρου – Λευκάκια
    Β’ όμιλος
    Απόλλωνας Άργους – Λυρκεία
    Διοβουνιώτης – Αριστέας
    Ίρια – Μετόχι
    Α.Γ.Ο.Ν. – Προσύμνη
    Ρεπό: έχει η Ύδρα  
    Η επόμενη 6η αγωνιστική  Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 21 και 22/11/15
    Α’ όμιλος
    Δρυώπη – Πορτοχελιακός
    Φοίνικας – Θησέας
    Κρανίδι – Φαβιέρος 0-3 α. α.
    Β’ όμιλος
    Παλαμήδης – Αρκάδιος
    Πανιώνιος Δαλαμ. – Προίτος
    Αργέας – Α. Ο. Μιδέας
    Γ’ όμιλος
    Μυκηναϊκός – Δαναοί
    Α.Ο. Κίου – Χώνικα
    Κεφαλάρι – Αχλαδόκαμπος
    Ρεπό: έχει ο Ολυμπιακός Κουτσοπ.
    Δ’ όμιλος
    Μαλαντρένι – Γυμνό
    Ατρόμητος Σχινοχ. - Καρυά
    Φίχτια – Μπόρσια 3-0 α.α.

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Αποτελέσματα-Βαθμολογίες-Επόμενη αγωνιστική Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top