Εφημερεύοντα

Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2015

Αποτελέσματα βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες

Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 11ης αγωνιστικής

Λυγουριό – Κοιλάδα  0-2
Κουσοπόδι – Ασίνη  1-0
Δρέπανο – Παναρήτι 0-3
Αργοναύτης – Ασκληπιός 2-2
Δίδυμα – Πανναυπλιακός 1-2
Ένωση Λέρνας – Κιβέρι 2-1
Μέθανα – Σπέτσες  3-4
Ο.Φ. Ηλιοκάστρου – Τροιζηνιακός 0-5


Η βαθμολογία σε 11 αγωνιστικές

1. Κουτσοπόδι  25-9  26              
2. Ένωση Λέρνας  23-9  26        
3. Κιβέρι  24-4  24        
4. Κοιλάδα  20-9  23        
5. Αργοναύτης  21-12  23            
6. Παναρήτι 26-11  20          
7. Πανναυπλιακός  20-14  18          
8. Τροιζηνιακός  19-10  18          
9. Λυγουριό  17-17  17            
10. Σπέτσες  15-21  11            
11. Ασίνη  12-21  9        
12. Ασκληπιός  15-20  9          
13. Δρέπανο  9-23  8        
14. Μέθανα  16-31  8      
15. Δίδυμα  13-31  2    
16. Ηλιόκαστρο 3-36 1  
Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..

Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 8η αγωνιστική

Α’ όμιλος

Ροϊνό – Ολυμπιακός Άργους  2-0
Λευκάκια – Α. Ο. Σχινοχωρίου 4-3
Πλατανίτι – Τολό  1-2
Κλέωνας – Ποσειδώνας Πόρου 0-1
Παμμιδεατικός - Λίμνες  1-4

Β’ όμιλος

Απόλλωνας Άργους – Διοβουνιώτης 3-7
Λυρκεία – Μετόχι 3-1
Ύδρα - Α.Γ.Ο.Ν. 7-0
Προσύμνη – Ίρια  5-0
Ρεπό: έχει ο Αριστέας

Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 8 αγωνιστικές

Α’ όμιλος

1. Ποσεδώνας Πόρου 18-7  19      
2. Τολό 29-7  17      
3. Πλατανίτι 24-18  13        
4. Λευκάκια  23-16  13                
5. Ολυμπιακός Άργους  15-16  13  
6. Λίμνες  19-15  12        
7. Κλέωνας  13-13  9      
8. Παμμιδεατικός 10-20  7  
9. Α.Ο. Σχινοχωρίου  14-28  5  
10. Ροϊνό   9-25  4

Β’ όμιλος

1. Προσύμνη  20-7  15    
2. Λυρκεία  17-10  15        
3. Μετόχι  17-6  15        
4. Ίρια  24-13  13            
5. Ύδρα  18-7  12      
6. Διοβουνιώτης  12-11  10    
7. Αριστέας  13-15  8      
8. Απόλλων Άργους  14-35  3
9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-33  0  
Τα Ίρια  η  Λυρκεία , ο Διοβουνιώτης, ο Απόλλωνας Άργους, το Μετόχι, η Προσύμνη, η Ύδρα και ο Αιστέας, έχουν κάνει το ρεπό τους
Ίρια και Μετόχι έχουν ένα αγώνα λιγότερο

Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 7η αγωνιστική

Α’ όμιλος

Φοίνικας – Φαβιέρος  2-5
Πορτοχελιακός – Θησέας 1-0
Δρυώπη – Κρανίδι 3-0 α. α.

Β’ όμιλος

Α.Ο. Μιδέας – Αρκάδιος 5-0
Πανιώνιος Δαλαμ. – Παλαμήδης  5-1
Προίτος – Αργέας 1-3

Γ’ όμιλος

Ολυμπιακός Κουτσ. – Δαναοί 0-0
Αχλαδόκαμπος – Α. Ο. Κίου  2-3
Χώνικα – Μυκηναϊκός  1-0
Ρεπό: έχει το Κεφαλάρι  

Δ’ όμιλος

Ατρόμητος Σχινοχ. – Μαλαντρένι 2-4
Καρυά – Φίχτια  2-0
Μπόρσια – Γυμνό 0-3 α. α.

Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 7 αγωνιστικές

Α’ όμιλος

1. Πορτοχελιακός   14-3  16  
2. Φαβιέρος  17-6  16        
3. Θησέας  10-5  13      
4. Δρυώπη  14-9  13
5. Φοίνικας  7-18
6. Κρανίδι  0-21  0
* Το Κρανίδι δεν συμμετέχει

Β’ όμιλος

1. Πανιώνιος Δαλαμ 24-4  21.      
2. Α. Ο. Μιδέας  19-9  16  
3. Παλαμήδης 16-21  8  
4. Αργέας  14-16  8
5. Αρκάδιος   10-18  5
6. Προίτος   6-21  1

Γ’ όμιλος

1. Α. Ο. Κίου  26-6  18
2. Χώνικα   19-7  13
3. Μυκηναϊκός  16-7  10  
4. Δαναοί  10-10  8  
5. Αχλαδόκαμπος  9-11  5      
6. Ολυμπιακός Κουτσ.  4-15  4
7. Ερασίνος Κεφαλαρίου 8-36  1

Δ’ όμιλος

1. Μαλαντρένι 30-6  21
2. Φίχτια  16-6  15
3. Ηρακλής Καρυάς 11-14  12.  
4. Ατρόμητος Σχινοχ.  13-17  9
5. .Γυμνό  10-16  6    
6. Μπόρσια    0-21  0
* Το Μπόρσια δεν συμμετέχει

Η επόμενη 12η αγωνιστική  Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 5 και 6/12/15

Ασκληπιός – Παναρήτι
Πανναυπλιακός – Δρέπανο
Κιβέρι – Αργοναύτης
Σπέτσες – Δίδυμα
Κοιλάδα – Ένωση Λέρνας
Τροιζηνιακός – Μέθανα
Ασίνη – Λυγουριό
Ηλιόκαστρο - Κουτσοπόδι

Η επόμενη 9η αγωνιστική  Α2 κατηγορία Σάββατο και  Κυριακή 5και 6/12/15

Α’ όμιλος

Παμμιδεατικός – Πλατανίτι
Ολυμπιακός Άργους – Τολό
Α.Ο. Σχινοχωρίου – Κλέωνας
Ροϊνό – Λευκάκια
Λίμνες – Ποσειδώνας Πόρου

Β’ όμιλος

Αριστέας – Απόλλωνας Άργους
Μετόχι – Διοβουνιώτης
Ίρια – Ύδρα
Λυρκεία – Προσύμνη
Ρεπό: έχει ο Α.Γ.Ο.Ν.    

Η επόμενη 8η αγωνιστική  Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 5 και 6/12/15

Α’ όμιλος

Φοίνικας – Δρυώπη
Φαβιέρος – Θησέας
Πορτοχελιακός – Κρανίδι 3-0 α. α.

Β’ όμιλος

Προίτος – Παλαμήδης
Αρκάδιος – Αργέας
Α.Ο. Μιδέας – Πανιώνιος Δαλαμ.

Γ’ όμιλος

Δαναοί – Κεφαλάρι
Μυκηναϊκός – Α. Ο. Κίου
Ολυμπιακός Κουτσ. - Χώνικα
Ρεπό: έχει ο Αχλαδόκαμπος    

Δ’ όμιλος

Ηρακλής Καρυάς – Μαλαντρένι
Γυμνό – Φίχτια
Μπόρσια – Ατρόμητος Σχινοχ. 0-3 α. α.