728x90 AdSpace

ypaithros.gr
  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2015

    Αποτελέσματα βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες

    Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 11ης αγωνιστικής

    Λυγουριό – Κοιλάδα  0-2
    Κουσοπόδι – Ασίνη  1-0
    Δρέπανο – Παναρήτι 0-3
    Αργοναύτης – Ασκληπιός 2-2
    Δίδυμα – Πανναυπλιακός 1-2
    Ένωση Λέρνας – Κιβέρι 2-1
    Μέθανα – Σπέτσες  3-4
    Ο.Φ. Ηλιοκάστρου – Τροιζηνιακός 0-5


    Η βαθμολογία σε 11 αγωνιστικές

    1. Κουτσοπόδι  25-9  26              
    2. Ένωση Λέρνας  23-9  26        
    3. Κιβέρι  24-4  24        
    4. Κοιλάδα  20-9  23        
    5. Αργοναύτης  21-12  23            
    6. Παναρήτι 26-11  20          
    7. Πανναυπλιακός  20-14  18          
    8. Τροιζηνιακός  19-10  18          
    9. Λυγουριό  17-17  17            
    10. Σπέτσες  15-21  11            
    11. Ασίνη  12-21  9        
    12. Ασκληπιός  15-20  9          
    13. Δρέπανο  9-23  8        
    14. Μέθανα  16-31  8      
    15. Δίδυμα  13-31  2    
    16. Ηλιόκαστρο 3-36 1  
    Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..

    Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 8η αγωνιστική

    Α’ όμιλος

    Ροϊνό – Ολυμπιακός Άργους  2-0
    Λευκάκια – Α. Ο. Σχινοχωρίου 4-3
    Πλατανίτι – Τολό  1-2
    Κλέωνας – Ποσειδώνας Πόρου 0-1
    Παμμιδεατικός - Λίμνες  1-4

    Β’ όμιλος

    Απόλλωνας Άργους – Διοβουνιώτης 3-7
    Λυρκεία – Μετόχι 3-1
    Ύδρα - Α.Γ.Ο.Ν. 7-0
    Προσύμνη – Ίρια  5-0
    Ρεπό: έχει ο Αριστέας

    Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 8 αγωνιστικές

    Α’ όμιλος

    1. Ποσεδώνας Πόρου 18-7  19      
    2. Τολό 29-7  17      
    3. Πλατανίτι 24-18  13        
    4. Λευκάκια  23-16  13                
    5. Ολυμπιακός Άργους  15-16  13  
    6. Λίμνες  19-15  12        
    7. Κλέωνας  13-13  9      
    8. Παμμιδεατικός 10-20  7  
    9. Α.Ο. Σχινοχωρίου  14-28  5  
    10. Ροϊνό   9-25  4

    Β’ όμιλος

    1. Προσύμνη  20-7  15    
    2. Λυρκεία  17-10  15        
    3. Μετόχι  17-6  15        
    4. Ίρια  24-13  13            
    5. Ύδρα  18-7  12      
    6. Διοβουνιώτης  12-11  10    
    7. Αριστέας  13-15  8      
    8. Απόλλων Άργους  14-35  3
    9. Α.Γ.Ο.Ν. 1-33  0  
    Τα Ίρια  η  Λυρκεία , ο Διοβουνιώτης, ο Απόλλωνας Άργους, το Μετόχι, η Προσύμνη, η Ύδρα και ο Αιστέας, έχουν κάνει το ρεπό τους
    Ίρια και Μετόχι έχουν ένα αγώνα λιγότερο

    Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 7η αγωνιστική

    Α’ όμιλος

    Φοίνικας – Φαβιέρος  2-5
    Πορτοχελιακός – Θησέας 1-0
    Δρυώπη – Κρανίδι 3-0 α. α.

    Β’ όμιλος

    Α.Ο. Μιδέας – Αρκάδιος 5-0
    Πανιώνιος Δαλαμ. – Παλαμήδης  5-1
    Προίτος – Αργέας 1-3

    Γ’ όμιλος

    Ολυμπιακός Κουτσ. – Δαναοί 0-0
    Αχλαδόκαμπος – Α. Ο. Κίου  2-3
    Χώνικα – Μυκηναϊκός  1-0
    Ρεπό: έχει το Κεφαλάρι  

    Δ’ όμιλος

    Ατρόμητος Σχινοχ. – Μαλαντρένι 2-4
    Καρυά – Φίχτια  2-0
    Μπόρσια – Γυμνό 0-3 α. α.

    Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 7 αγωνιστικές

    Α’ όμιλος

    1. Πορτοχελιακός   14-3  16  
    2. Φαβιέρος  17-6  16        
    3. Θησέας  10-5  13      
    4. Δρυώπη  14-9  13
    5. Φοίνικας  7-18
    6. Κρανίδι  0-21  0
    * Το Κρανίδι δεν συμμετέχει

    Β’ όμιλος

    1. Πανιώνιος Δαλαμ 24-4  21.      
    2. Α. Ο. Μιδέας  19-9  16  
    3. Παλαμήδης 16-21  8  
    4. Αργέας  14-16  8
    5. Αρκάδιος   10-18  5
    6. Προίτος   6-21  1

    Γ’ όμιλος

    1. Α. Ο. Κίου  26-6  18
    2. Χώνικα   19-7  13
    3. Μυκηναϊκός  16-7  10  
    4. Δαναοί  10-10  8  
    5. Αχλαδόκαμπος  9-11  5      
    6. Ολυμπιακός Κουτσ.  4-15  4
    7. Ερασίνος Κεφαλαρίου 8-36  1

    Δ’ όμιλος

    1. Μαλαντρένι 30-6  21
    2. Φίχτια  16-6  15
    3. Ηρακλής Καρυάς 11-14  12.  
    4. Ατρόμητος Σχινοχ.  13-17  9
    5. .Γυμνό  10-16  6    
    6. Μπόρσια    0-21  0
    * Το Μπόρσια δεν συμμετέχει

    Η επόμενη 12η αγωνιστική  Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 5 και 6/12/15

    Ασκληπιός – Παναρήτι
    Πανναυπλιακός – Δρέπανο
    Κιβέρι – Αργοναύτης
    Σπέτσες – Δίδυμα
    Κοιλάδα – Ένωση Λέρνας
    Τροιζηνιακός – Μέθανα
    Ασίνη – Λυγουριό
    Ηλιόκαστρο - Κουτσοπόδι

    Η επόμενη 9η αγωνιστική  Α2 κατηγορία Σάββατο και  Κυριακή 5και 6/12/15

    Α’ όμιλος

    Παμμιδεατικός – Πλατανίτι
    Ολυμπιακός Άργους – Τολό
    Α.Ο. Σχινοχωρίου – Κλέωνας
    Ροϊνό – Λευκάκια
    Λίμνες – Ποσειδώνας Πόρου

    Β’ όμιλος

    Αριστέας – Απόλλωνας Άργους
    Μετόχι – Διοβουνιώτης
    Ίρια – Ύδρα
    Λυρκεία – Προσύμνη
    Ρεπό: έχει ο Α.Γ.Ο.Ν.    

    Η επόμενη 8η αγωνιστική  Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 5 και 6/12/15

    Α’ όμιλος

    Φοίνικας – Δρυώπη
    Φαβιέρος – Θησέας
    Πορτοχελιακός – Κρανίδι 3-0 α. α.

    Β’ όμιλος

    Προίτος – Παλαμήδης
    Αρκάδιος – Αργέας
    Α.Ο. Μιδέας – Πανιώνιος Δαλαμ.

    Γ’ όμιλος

    Δαναοί – Κεφαλάρι
    Μυκηναϊκός – Α. Ο. Κίου
    Ολυμπιακός Κουτσ. - Χώνικα
    Ρεπό: έχει ο Αχλαδόκαμπος    

    Δ’ όμιλος

    Ηρακλής Καρυάς – Μαλαντρένι
    Γυμνό – Φίχτια
    Μπόρσια – Ατρόμητος Σχινοχ. 0-3 α. α.










    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Αποτελέσματα βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top