728x90 AdSpace

ypaithros.gr
  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2015

    Αποτελέσματα-Βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες

    Αποτελέσματα Α1 κατηγορίας 5ης αγωνιστικής

    Λυγουριό – Ηλιόκαστρο 3-0
    Πανναυπλιακός – Παναρήτι  1-1
    Κιβέρι – Δρέπανο  1-0
    Κουτσοπόδι – Ασκληπιός  2-0
    Σπέτσες – Αργοναύτης  0-1
    Ασίνη – Μέθανα  3-1
    Τροιζηνιακός – Ένωση Λέρνας 1-1
    Κοιλάδα – Δίδυμα  3-0

    Η βαθμολογία σε 5 αγωνιστικές


    1.  Κουτσοπόδι  16-6  13  
    2.  Κοιλάδα  13-6  13
    3.  Κιβέρι 12-2  11
    4.  Αργοναύτης  7-5  10
    5.  Λυγουριό  6-4  9    
    6.  Πανναυπλιακός  9-7  8  
    7.  Ένωση Λέρνας  4-3  8
    8.  Ασκληπιός  9-7  7  
    9.  Τροιζηνιακός  6-6  7
    10. Μέθανα  7-10  6  
    11  Ασίνη  7-9  5
    12. Παναρήτι  7-8  4
    13. Σπέτσες  3-6  2  
    14. Δρέπανο  5-12  2
    15. Δίδυμα  3-11  1
    16. Ηλιόκαστρο 2-14  1
    Το Κιβέρι έχει μείον τέσσερις βαθμούς..


    Αποτελέσματα στην Α2 κατηγορία 2η αγωνιστική

    Α’ όμιλος

    Πλατανίτι – Λευκάκια  0-4
    Λίμνες – Ροϊνό  3-0
    Τολό – Κλέωνας  2-1
    Ολυμπιακός Άργους – Παμμιδεατικός  1-0
    Ποσειδώνας Πόρου – Α.Ο. Σχινοχωρίου  2-2

    Β’ όμιλος

    Α.Γ.Ο.Ν. – Ίρια  0-5
    Διοβουνιώτης – Ύδρα  0-3
    Μετόχι – Αριστέας  3-1
    Απόλλωνας Άργους – Προσύμνη  2-5
    Ρεπό: έχει η Λυρκεία

    Η βαθμολογία στην Α2 κατηγορία σε 2 αγωνιστικές

    Α’ όμιλος

    1. Τολό  4-1  6
    2. Λίμνες  5-2  4
    3. Ποσειδώνας Πόρου  5-3  4
    4. Λευκάκια  4-2  3  
    5. Ολυμπιακός Άργους  4-4  3
    6. Πλατανίτι  4-7  3  
    7. Α.Ο. Σχινοχωρίου  4-4  2
    8. Κλέωνας  3-4  1
    9. Ροϊνό  2-5  1
    10. Παμμιδεατικός 1-4  0

    Β’ όμιλος

    1. Μετόχι  5-1  6
    2.΄Ιρια  5-0  3  
    3. Προσύμνη  5-3  3  
    4. Αριστέας  5-4  3
    5. Ύδρα  3-1  3
    6. Λυρκεία  1-0  3
    7. Διοβουνιώτης  1-3  3
    8. Απόλλων Άργους  2-7  0
    9. Α.Γ.Ο.Ν.  1-9  0  
    Τα Ίρια και η  Λυρκεία έχουν κάνει το ρεπό τους

    Αποτελέσματα στην Β’ κατηγορία 1η αγωνιστική

    Φαβιέρος – Κρανίδι (δεν έγινε)
    Πορτοχελιακός – Δρυώπη  5-0
    Φοίνικας – Θησέας 1-2

    Β’ όμιλος

    Αρκάδιος – Παλαμήδης  2-3
    Προίτος – Πανιώνιος Δαλαμανάρας 0-3
    Α.Ο. Μιδέας – Αργέας 2-1

    Γ’ όμιλος

    Ερασίνος Κεφαλαρίου – Δαναοί  2-4
    Χώνικα – Ολυμπιακός Κουτσοποδίου 3-0
    Α.Ο. Κίου – Μυκηναϊκός 3-0
    Ρεπό έχει: ο Αχλαδόκαμπος

    Δ’ όμιλος

    Γυμνό – Μαλαντρένι  1-4
    Καρυά – Ατρόμητος Σχινοχωρίου 2-1
    Μπόρσια – Φίχτια (δεν έγινε)

    Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία σε 1 αγωνιστική

    Α’ όμιλος

    1. Πορτοχελιακός  5-0  3
    2. Θησέας  2-1  3
    3. Φοίνικας  1-2  0
    4. Δρυώπη  0-5  0
    5. Κρανίδι  -  -   -
    6. Φαβιέρος  -  -  -
    * Φαβιέρος και Κρανίδι έχουν ένα αγώνα λιγότερο

    Β’ όμιλος

    1. Πανιώνιος Δαλαμανάρας  3-0  3
    2. Παλαμήδης  3-2  3
    3. Α.Ο. Μιδέας  2-1  3
    4. Αρκάδιος  2-3  0
    5. Αργέας  1-2  0
    6. Προίτος  0-3  0

    Γ’ όμιλος

    1. Α.Ο. Κίου  3-0  3
    2. Χώνικα  3-0  3
    3. Δαναοί  4-2  3
    4. Κεφαλάρι  2-4  0
    5. Ολυμπιακός Κουτσοποδίου  0-3  0
    6. Μυκηναϊκός  0-3  0
    7. Αχλαδόκαμπος  -  -     -
    Ο Αχλαδόκαμπος έχει κάνει το ρεπό του

    Δ’ όμιλος

    1. Μαλαντρένι  4-1  3
    2. Ηρακλής Καρυάς 2-1  3
    3. Γυμνό  1-4  0
    4. Ατρόμητος Σχινοχωρίου  1-2  0
    5. Μπόρσια  -  -  -
    6. Φίχτια  -  -  -
    *  Μπόρσια και Φίχτια έχουν ένα αγώνα λιγότερο

    Η επόμενη 6η αγωνιστική στην Α1 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 24 και 25/10/15

    Μέθανα – Λυγουριό
    Ένωση Λέρνας – Ηλιόκαστρο
    Δίδυμα – Ασίνη
    Αργοναύτης – Τροιζηνιακός
    Δρέπανο – Κοιλάδα
    Παναρήτι – Σπέτσες
    Ασκληπιός – Κιβέρι
    Πανναυπλιακός - Κουτσοπόδι

    Η επόμενη 3η αγωνιστική στην Α2 κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 24 και 25/10/15

    Α’ όμιλος

    Τολό – Λίμνες
    Κλέωνας – Πλατανίτι
    Ροϊνό – Ποσειδώνας Πόρου
    Λευκάκια – Ολυμπιακός Άργους
    Παμμιδεατικός – Α. Ο. Σχινοχωρίου

    Β’ όμιλος

    Ύδρα – Απόλλωνας Άργους
    Λυρκεία – Α.Γ.Ο.Ν.
    Προσύμνη – Παμμιδεατικός
    Αριστέας – Ίρια
    Ρεπό: ο Διοβουνιώτης

    Η επόμενη 2η αγωνιστική στην Β’ κατηγορία Σάββατο και Κυριακή 24 και 25/10/15

    Α’ όμιλος

    Κρανίδι – Δρυώπη
    Φαβιέρος – Φοίνικας
    Θησέας – Πορτοχελιακός

    Β’ όμιλος

    Παλαμήδης – Πανιώνιος Δαλαμ.
    Αρκάδιος – Α. Ο. Μιδέας
    Αργέας – Προίτος

    Γ’ όμιλος

    Μυκηναϊκός – Αχλαδόκαμπος
    Χώνικα – Κεφαλάρι
    Ολυμπιακός Κουτς. – Α.Ο. Κίου
    Ρεπό: οι Δαναοί

    Δ’ όμιλος

    Μαλαντρένι –Ατρόμητος Σχινοχωρίου
    Γυμνό – Μπόρσια
    Φίχτια –Ηρακλής Καρυάς

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments
    Item Reviewed: Αποτελέσματα-Βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες Rating: 5 Reviewed By: Γιώργος Αργυρίου
    Scroll to Top